wtorek, 6 listopada 2012

BRW Office - nowe oblicze biura! NOWOŚĆ!


NOWOŚĆ!

BRW Office to pierwsza kolekcja od Black Red White, stworzona z myślą o ergonomicznym biurze, w którym Twoi pracownicy, nie oszukujmy się - spędzają większą część swojego życia!

Meble z tej serii są idealne zarówno do większych jak i mniejszych metrażowo biur, gabinetów a nawet pokoi młodzieżowych

W towarzystwie regałów o różnej wysokości oraz szerokości, biurek o długości 100 i 150 cm które za pomocą specjalnego łącznika można dowolnie łączyć, wygodnym, mobilnym kontenerkom na najpotrzebniejsze akcesoria biurowe - powiedzenie "praca wre" będzie w tym wypadku jak najbardziej uzasadnione! 

Stonowany kolor dąb sonoma nie będzie rozpraszał uwagi Twoich pracowników a wręcz przeciwnie - pozwoli w skupieniu udoskonalać efektywność ich pracy :)

Stwórz idealne warunki do pracy z Box Office


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz