wtorek, 9 października 2012

Mebluj tanio w październiku z Black Red White!

Nie planujesz przypadkiem remontu mieszkania? A może nadeszła już pora aby stary, wytarty wypoczynek wymienić na nowiutkie, najlepiej skórzane cacko, które unowocześni Twój salon, dodając mu niewątpliwej świeżości i elegancji..


Wychodząc na przeciw Twoim potrzebą prezentujemy październikową promocję od Black Red White, w której w obniżonych cenach znajdziesz zarówno meble systemowe: Loren, Stylius, Raflo, Kaspian, Mezo, Largo, Largo Classic, Doors i Indi, komplety: Petio i Kaspian, jak i meble do sypialni: Sen, Oren i July. Do pełni szczęścia brakuje już tylko mebli tapicerowanych, dlatego łakomym kąskiem będzie z całą pewnością narożnik Enzo i Classic, sofa Manhatan Lux 3DL i Konrado Lux 3DL oraz zestaw wypoczynkowy Kaja i Alexis.

Sprawdź również: 

***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!  

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz