poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Witaj szkoło! Witajcie PROMOCJE!

Rozpoczęcie roku szkolnego nigdy nie należało do najprzyjemniejszych chwil i dni w życiu każdego z uczniów! Ich myśli będąc jeszcze hen hen na wakacjach, w drastyczny sposób stykały się z szarą rzeczywistością i z jakże dołującą perspektywą najbliższych 10 miesięcy!

Wychodząc temu naprzeciw, chcąc umilić zarówno przyszłym jak i trwającym twardo w boju uczniom rozpoczęcie roku szkolnego – zwracamy się do kochanych rodziców! KUPCIE MEBLE SWOIM POCIECHOM

Niech 1 września od teraz kojarzy się z najlepszymi promocjami od TWOICH MEBLI! 


Jeśli to mają być meble do pokoju młodego człowieka uczęszczającego jeszcze do szkoły podstawowej - proponujemy Ci m.in. kolekcje: Małgośka, Tip Top, Spido oraz Pop

Młodych poszukiwaczy urzeknie klimat dzikiego zachodu Indiany!Dla mniej wymagających stworzono system Indi, którego proste bryły i możliwość wyboru koloru pozwoli na urządzenie pokoju zarówno dla gimnazjalisty jak i gimnazjalistki. Fronty w kolorze klonu ontario, mocna i solidna rama oraz mosiężne, jednopunktowe uchwyty to charakterystyczne cechy systemu Sevilla - ulubienicy dopiero co świeżo upieczonych licealistów!

Oczywiście mamy również coś dla gustujących w klasyce - systemy Charlotta i Koen oraz dla uczniów tych tzw. "nowoczesnych" - Kaspian i Largo!

Są i tacy, którzy nie cierpią nudy, idą z duchem czasu a ich uwagę zwracają tylko i wyłącznie nowe, dopiero co powstałe kolekcje! Dla takich właśnie osób przewidzieliśmy przykładowo serie Palemo oraz Numlock

Do pełni szczęścia brakuje już tylko wypoczynku... W związku z czym zajrzyj do naszych Hitów Cenowych w których mamy dla Ciebie m.in narożnik Marina, sofę Ada, Kevin, Bartosz, Lucky oraz Junior! Wszystkie w obłędnie niskich cenach!

***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!  

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.
Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz