piątek, 17 sierpnia 2012

KUCHNIE FAMILY LINE 25 TANIEJ!!

 
Stwórz swoją kuchnię marzeń, wybierając szafki standardowe, jak również szafki do zabudowy lodówki, mikrofalówki czy piekarnika. 

W naszej ofercie znajdziesz również wysokie szafki, w których przechowywanie ulubionych przypraw, naczyń czy książek kucharskich będzie przyjemne i znacznie ułatwi Wam obcowanie w kuchni.

Niezwykle praktyczne, głębokie szuflady wyposażone w system prowadnic SAMBOX, pomieszczą zarówno pamiątkową zastawę stołową jak również ulubione zestawy sztućców oraz garnków. 

KUCHNIE FAMILY LINE posiadają fronty
o wzorach klasycznych, do których dopasowana jest kolorystycznie listwa wieńcząca,


jak i nowoczesnych:


Uzupełnieniem frontów są gustowne uchwyty których wybór pozostawiamy Klientowi. 

Blaty do szafek (sprzedawane osobno) dostępne są w dwóch grubościach: 38mm lub 28mm i dwóch dekorach: beż lub capuccino, natomiast korpusy szafek w kolorze wenge lub orzech guarneri. 

Zatem zorientuj się jakich wymiarów szafki będą idealne do Twojej kuchni, spisz wszystko skrupulatnie na kartce, a następnie odwiedź nasz sklep, skorzystaj ze specjalnego konfiguratora tworząc SWOJĄ WYMARZONĄ KUCHNIĘ! 

 ***
Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne i potrzebujesz pomocy przy wyborze szafek - zadzwoń do nas - na pewno zaradzimy! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pon do nd od 9:00-18:00! (533 355 377, 801 009 561)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz