piątek, 24 sierpnia 2012

Kiermasz szkolny MEBLI FORTE!


Kolejną promocję z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego,  zafundowały nam tym razem meble Forte!

Nadchodzący dużymi krokami kres wakacyjnych uciech już tuż tuż...

Dla rodziców to idealny czas na zmiany w pokoju swoich pociech, które już niedługo popędzą do szkoły! 
Jest to moment w którym przy zakupie mebli trzeba pamiętać o tym aby cały pokój był urządzony w ten sposób, aby nauka była dla dziecka przyjemnością a nie tylko przykrą koniecznością. Dodatkowo nie można zapomnieć o szczególnie ważnym narzędziu pracy dziecka czyli biurku. Proponujemy Ci zatem kolekcje ORDO, APLI, FLIP, a dla trochę starszych: TOFFI!

Gdy już urządzisz pokój swojemu dziecku, może warto zrobić coś dla siebie? Idź na żywioł i odśwież całe mieszkanie! Szalej! Zaaranżuj sobie sypialnię meblami z systemu INDIGO, których pogrubione boki i wieńce oraz modne wybarwienia do wyboru: dąb durance i dąb naturalny sprawią iż stworzoną wokół siebie przestrzeń będziesz podziwiał w każdym nadarzającym się momencie.

Przełam nudę wyposażając swój salon w bryły z kolekcji MONSUN, które to jak na zmienny wiatr przystało, pozwolą Ci tworzyć z mebli dowolne konfiguracje, na widok których odwiedzający Cię goście nie przejdą obojętnie... 


***

Pamiętaj:
Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!  

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz