środa, 18 lipca 2012

Szkolna promocja Szynaka Meble!


Jeszcze niedawno świętowaliśmy Nowy Rok, później Wielkanoc i nadejście wiosny. Wyczekiwaliśmy upalnych, wakacyjnych dni.. a teraz? Do 1 września zostało już niespełna półtora miesiąca w związku z czym aby umilić Wam i waszym pociechom ten czas, przygotowaliśmy specjalną uczniowską promocję!

Tylko teraz 9 kolekcji jednego z czołowych producentów mebli w Polsce TAŃSZE O 10-15%!

Jeśli do Twojego pokoju pasują meble w jasnych wybarwieniach, koniecznie zapoznaj się z kolekcjami: FIX, GENESIS oraz SMARTI, których ceny obniżyliśmy dla Was aż o 15%! A może szukasz czegoś eleganckiego, w klasycznym wydaniu? Idealnym rozwiązaniem będzie seria PALAZZO (-10%), której skośne linie nadają meblom lekkości i elegancji. Odważna ANGELLINE (-10%) jest wyrafinowanym połączeniem funkcji i designu, a wręcz tryskające świeżością COOL (-15%) to kolekcja stworzona z myślą o niepokornych gimnazjalistach! Nowoczesne ENEGO (-15) przyciąga uwagę swą asymetryczną formą, COBRA (-15%) wyraźnym, poziomym usłojeniem, a skromny w ilości brył ale dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych system EPICA (-15%) zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pamiętaj:
Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!  

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz