wtorek, 26 czerwca 2012

Paged Meble -15%!


Koniecznie sprawdź najnowszą promocję producenta mebli Paged! Tym razem w obniżonych cenach uraczył nas meblami z kolekcji Life Set, Melanżżż i Dozo. 

Seria Life Set jest doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym do pokoju dziennego. Jej lekko futurystyczny charakter gwarantuje niepowtarzalność pomieszczenia w którym zajmie nienaruszalne miejsce. Z jednej strony modna, nowoczesna i minimalistyczna, z drugiej zaś funkcjonalna i bezpieczna w użytkowaniu (zwłaszcza przy dzieciach) dzięki swym zaokrąglonym brzegom.  Meble dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: fronty lakierowane na beż lub szary, korpus natomiast zawsze w naturalnej okleinie orzechowej.


Melanżżż i Dozo to natomiast kolekcje typowo młodzieżowe. 
Dozo w zależności od koloru wybranych listew/uchwytów, będzie idealny do pokoju chłopca jak i dziewczynki. Dzięki zastosowaniu dużych szuflad i pojemnych szaf, meble z tego systemy pomogą w utrzymaniu porządku w pokoju i wejdą w nierozerwalne przymierze z rodzicami.  


Melanżżż łącząc niebanalny design, oryginalną kolorystykę i ciekawą formę, predestynuje do rangi jednej z najciekawszych kolekcji mebli młodzieżowych w Polsce. Dobry Melanżżż to mieszanka kolorowych tkanin do wyboru, możliwość decydowania o ilości szuflad w regałach oraz mobilności niektórych brył dzięki zastosowaniu w tym celu specjalnych kółek z tworzywa. 


PAGED - FORMY DOSKONAŁE zapraszają do zakupów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz