wtorek, 26 czerwca 2012

INWAZJA NISKICH CEN BLACK RED WHITE!


Zostało już niewiele dni INWAZJI NISKICH CEN mebli Black Red White!

Pragniesz jak najtaniej umeblować kuchnię? Za 699 zł kuchnia Junona (szer. 240cm) może być Twoja i to bez wychodzenia z domu, proszę bardzo!
Do niewielkich pomieszczeń, idealne okażą się meblościanki których w tej promocji jest dosłownie od groma - aż 10! Najtańsza z nich - Fargo, w promocyjnej cenie dostępna jest już za 499 zł (dzięki czemu zaoszczędzasz 150zł)! W korzystnej cenie są również komplety Imperor, dostępne w dwóch opcjach kolorystycznych: dąb sonoma oraz sosna niger. Najdroższa, klasyczna meblościanka Wiki A, może stać się Twoją własnością już za 1199zł. 
Masz już kuchnię, meblościankę do salonu, to teraz może pora na wygodną sofę? Zdecydowaną faworytką wśród sof promocyjnych jest Bella Bis, dostępna w komplecie z gustownymi poduchami, posiadająca funkcję spania oraz pojemnik na pościel.
Idąc dalej tym tropem, wypadałoby urządzić sobie miły kącik w sypialni. Dwie super propozycje: sypialnia Oren za 999zł lub sypialnia Libera za 799zł będą strzałem w dziesiątkę! W obu przypadkach, w komplecie zyskujesz łóżko, szafę oraz dwie szafki nocne - a to wszystko w niewiarygodnie niskich cenach!
Nie zapominając o młodych domownikach, inwazja niskich cen owładnęła również komplety: Candy i Karina - w przypadku tej drugiej, kupując meble w promocji, oszczędzasz aż 500zł.
Do puli dorzucamy sofę Ada w kolorze do wyboru: niebieski, czerwony, brązowy - przecenioną o 35%!!!
Została nam jeszcze jadalnia i przedpokój. Do tej pierwszej polecamy niewielki zestaw jadalniany Starter Bis, w którego skład wchodzą stół i 4 krzesła, a do przedpokoju idąc od najtańszej propozycji: przedpokój Jaspis (199zł), September (399zł) i Agat (599zł).

Na prawdę jest w czym wybierać!Jeśli potrzebujesz pomocy, rady, informacji - zadzwoń do nas a na pewno pomożemy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz