piątek, 1 czerwca 2012

Czerwcowy BEZ VAT z Black Red White!


I ruuuszyła najnowsza promocja mebli Black Red White, których ceny specjalnie dla Was obniżyliśmy o podatek VAT! Przekonaj się, że zakupy w naszym sklepie mogą być jeszcze przyjemniejsze!

Wychodząc z założenia, że Polak któremu uda się sporo zaoszczędzić – to Polak szczęśliwy, przedstawiamy największą tego lata promocję na „najchętniej kupowane meble w Polsce”, które dziś kupisz najtaniej jak to tylko możliwe!

W promocji biorą udział: meble skrzyniowe, stoły, krzesła, meble tapicerowane i meble kuchenne.

Jeśli jesteś osobą, która od mebli oczekuje nie tylko funkcjonalności, ale również ciekawego, nowoczesnego designu, zapoznaj się z kolekcjami: Largo, Doors, Creatio, Mezo, Tauri, Open, Areka, Atriss, August, Raflo. 

Klientów zachwyci, a przede wszystkim będzie doskonałym rozwiązaniem jedna z pojemnych Szaf Kamix - dla konkretnych i zdecydowanych!

A może jak na tradycjonalistę przystało, poszukujesz mebli które stylem swym nawiązują do systemów klasycznych? Ich nienaganna forma, zdobienia oraz subtelne rzeźbienia, sprawią że miłośnicy klasyki - nie będą mogli wyjść z zachwytu. Proponujemy Ci zatem kolekcje: Largo Classic, Stylius, Bawaria, Sicret, Kent, Bolden, Pireus i Koen.

Chyba że planujesz szybką, ale nie drogą wymianę swojego wypoczynku? Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą mebli tapicerowanych, wśród których prym wiodą systemy: Monaco, Antonio, Pino, Orland Emi, Yoko Elodi, Indiana, Creatio, Ilka i Acanto.

Zapraszamy również do kupna kuchni: Family Line, Nika, Sonia i Junona, które dzięki wielkiej promocji Black Red White, trafią do Ciebie tańsze niż zwykle! 

Na koniec coś do jadalni: duży wybór solidnie wykonanych stołów i krzeseł, dostępnych w najróżniejszych wybarwieniach oraz tapicerkach.


TWOJE MEBLE - NASZA GŁOWA!  
Kup meble Bez Vat, a resztę zostaw nam..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz