czwartek, 24 maja 2012

Stoły i krzesła Paged - TANIEJ!

Bo to nie mit, że wspólne posiłki przy stole sprzyjają budowaniu i wzmacnianiu więzi rodzinnych! 


Jeżeli jesteś osobą która woli wydać trochę więcej ale w zamian za to otrzymać produkt gwarantujący solidność i perfekcyjność wykonania – tzn. że stoły i krzesła PAGED są stworzone właśnie dla Ciebie!

Żeby tego było mało, dziś w naszym sklepie internetowym kupisz je w promocyjnych cenach: -5%

Nie masz pomysłu jak zmienić swoje wnętrze? A może niedługo czeka Cię ważna uroczystość rodzinna? Potrzebujesz porządnego stołu i krzeseł przy których wspólne posiłki, uroczystości czy zwykłe spotkania przy kawie będą przebiegać w wygodnej atmosferze?

Dzięki naszej ofercie pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru i dodatkowo zaoszczędzić „trochę grosza”!W naszym sklepie znajdziesz krzesła zarówno z gładkim siedziskiem jak i tapicerowane oraz krzesła z podłokietnikami jak i bez nich. Dodatkowo będziesz mógł wybierać w bogatej ofercie wybarwień oklein oraz tkanin - jeśli nie będziesz czegoś pewien, zadzwoń a nasi konsultanci we wszystkim Ci doradzą! 
Cytując jeszcze producenta: Krzesło to jeden z najbardziej prestiżowych mebli jaki możemy zaprezentować we wnętrzu. Jego kształt, faktura, materiał, z którego zostało wykonane, świadczą o klasie i dobrym guście właściciela.

W kwestii stołów natomiast do wyboru masz wedle uznania: stoły prostokątne, okrągłe oraz kwadratowe, z pośród których większość została zaopatrzona w funkcję ich rozkładania.  
Wykonanie to istna perełka! Stoły zrobione zostały z drewna bukowego lub dębowego, a ich blaty oklejono wysokiej jakości fornirem i zabezpieczono matowym lakierem dzięki czemu są odporne na działanie wysokiej temperatury!
Stoły i krzesła Paged to sprawdzona inwestycja, na lata!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz