poniedziałek, 14 maja 2012

PROMOCJA najchętniej kupowanej kolekcji BRW:


Nasza ulubiona Klientka Pani Grażyna ze Szczecina która niegdyś zakupiła w naszym sklepie internetowym meble z kolekcji Raflo, postanowiła zrobić sobie prezent urodzinowy i w promocyjnej cenie dokupiła do kompletu dwie witryny Raflo oraz nie objętą promocją acz wartą swojej ceny komodę Raflo.

Po złożeniu mebli, które zdaniem Klientki "było proste jak drut", Pani Grażyna zaczęła zachwalać ich funkcjonalność i nowoczesną stylistykę:

Jedno jest pewne - ciepłe i przyjazne wybarwienie mebli Raflo sprawia że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Ten inspirowany naturą i nawiązujący do stylu ekologicznego system modułowy, posiada ciekawe frezowane specjalną techniką listwy, których nieregularna powierzchnia jest odpowiedzią na nieszablonowe podejście do designu projektantów kolekcji Raflo - powiedziała.

pojemne wnętrze
oświetlenie spotowe Halogen Light
niewielkie uchwyty idealnie pasujące do linii mebla
markowe zawiasy
ręczny włącznik światła skrzętnie ukryć można z tyłu witryny

Meble Raflo są jednymi z najchętniej kupowanych mebli Black Red White, które swój sukces zawdzięczają niewątpliwie swej niewygórowanej cenie, solidnemu wykonaniu i surowemu acz łechcącemu wyobraźnię stylowi.

Dziś meble Raflo objęte specjalną promocją cenową są tańsze nawet do 25%!


Swoje ulubione meble możesz kupić u nas na raty, skorzystać z darmowego transportu lub opcji odbioru mebli w punkcie odbioru osobistego!

W promocyjnych cenach znajdziesz również poszczególne bryły z kolekcji: INDI, KASPIAN, RINGO, POP, PALEMO, OPEN, NUMLOCK, N YORK, SEN, XXI.

Zapraszamy na www.twojemeble.pl - najlepszy sklep internetowy z meblami w tej części Europy! A Pani Grażynie dziękujemy za zdjęcia! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz