środa, 16 maja 2012

ADB MEBLE i HELVETIA WIERUSZÓW - sprawdź naszych nowych producentów!

    
          ADB MEBLE

Meble ADB tworzone są z myślą o wymagających klientach, których poczucie estetyki nie pozwala przejść obojętnie obok niezwykle okazałych brył wykonanych w całości z litego drewna brzozowego.

Kupując meble ADB masz gwarancję ich trwałości, elegancji oraz niepowtarzalnego wzornictwa.
Tradycyjne meble do sypialni oraz nowoczesne meble jadalniane to ekskluzywne produkty które oprócz oryginalnego charakteru emanują pięknem i naturalnością!

W pełni ekologiczne drewno z którego wykonano meble pokryto przyjemnym miodowym kolorem oraz ciepłymi odcieniami brązu i orzecha.

Zapraszamy do zapoznania się z Victorią i Nancy oraz wycieczkę do Richmond, na Bali oraz do Bostonu! 

Każda z kolekcji zachwyci swoją indywidualnością, funkcjonalnością oraz prostotą zamkniętą w naturalnej formie mebli.  
                                                                   
                       

Helvetia Wieruszów to marka dobrze znana w świecie meblarstwa, ciesząca się dużą popularnością wśród osób ceniących nowoczesne podejście do designu.

Duży wybór kolekcji oraz wielość brył składowych, daje swobodę podczas aranżacji nowoczesnej sypialni której rozmiar nie gra roli ponieważ bryły oferowane przez producenta mebli Helvetia wpasują się w zarówno mniejsze jak i większe wnętrza.

Fronty i korpusy wykonane z płyty meblowej pokrytej laminatem, funkcjonalność, oryginalne aplikacje, nowoczesna forma, modne wybarwienia - taka właśnie jest Helvetia!

Powiększamy liczbę naszych producentów ponieważ chcemy aby nasz sklep dawał Wam najlepsze warunki do kompleksowego urządzania wszystkich pomieszczeń począwszy od przedpokoju, przez salon, pokój młodzieżowy, kuchnie - kończąc na sypialni. 

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz