piątek, 27 kwietnia 2012

Promocja PREMIUM od Black Red White!
Pani Krystyna z mężem kupiła u nas łóżko Alevil wraz z komodą, gdyż tak jak my uważają iż pewne rzeczy po prostu się nie starzeją... Wysokiej jakości materiały, piękno forniru, profilowane fronty a wraz z nimi idealnie komponujące się uchwyty w miedzianym kolorze - to wszystko sprawia że meble Alevil są niezwykle popularne wśród osób o wyszukanym stylu. 

Pan Zygmunt, samotny kawaler do wzięcia, do swojego niewielkiego mieszkania sprezentował sobie meblościankę Drift w piaskowym kolorze frontów. Podświetlenie szklanych półek podkreśla nowoczesny charakter mebli.

Za śladem Pana Zygmunta poszli jego dobrzy znajomi - Kasia i Tomek (nowożeńcy spod Torunia).  Do salonu wybrali sobie meblościankę Avila - gdyż tak jak mówią "potrzebowali czegoś minimalistycznego a zarazem wyrazistego".

Emerytowane małżeństwo Krajewskich postawiło na zakup klasycznych mebli z charakterem - z kolekcji Kentaki. Zdecydowanie lepiej czują się w aranżacjach przywodzących na myśl dawne eleganckie salony. Modne wybarwienie wiśnia primavera, profilowane nóżki oraz charakterystyczne zwieńczenia, stylizowane uchwyty będące niepodważalną dekoracją mebli - wszystkie te cechy niewątpliwie przemówiły za zakupem tego właśnie systemu. 

Ty również możesz powiększyć krąg zadowolonych z zakupów w naszym sklepie! Co Cię powstrzymuje? 

Promocją objęte zostały również: meblościanka i komoda Finger, komplety do przedpokoju: Edi oraz Ari, wybrane krzesła oraz stoły, meblościanka oraz witryna Like, meblościanka oraz komoda Madox, meblościanka Hybris oraz komoda i łóżko Raflo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz