wtorek, 3 kwietnia 2012

Poczuj wiosnę z Black Red White!Black Red White lubi rozpieszczać swoich Klientów wciąż to nowymi promocjami. Tym razem kolej na wiosenną dawkę upustów cenowych!

Wśród kolekcji nowoczesnych tańsze znalazły się np. szafki rtv i witryny z systemów takich jak Areka, Open, Vis a Vis.

Jeśli jesteś w trakcie urządzania sypialni, koniecznie zapoznaj się obniżonymi cenami łóżek i szaf z systemów:  Doors, Largo i Mezo oraz sprawdź jedyną w swoim rodzaju sypialnię Oren.

Gustowną jadalnie utrzymaną w klasycznym klimacie stworzysz z meblami Charlotta, a nowoczesny salon pomogą Ci umeblować meble z Open lub meblościanki Crater i Jang. Ciekawą propozycją będą również sofy, narożniki i wersalki z narożnikiem Spontan na czele.

Do pokoju młodzieżowego idealnie wpasują się Klio oraz Sevilla, przedpokój urządzisz natomiast z kompletem Agat lub Jaspis.

Nie wypada nie wspomnieć o kuchni Sonia która w niewiarygodnie niskiej cenie zadowoli w szczególności posiadaczy niewielkich metrażowo mieszkań.

Pokój dzienny, jadalnia, sypialnia, meble tapicerowane, meble młodzieżowe, kuchnie.. Każdą z tych powierzchni umeblujesz taniej dzięki WIOSENNEJ PROMOCJI od Black Red White!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz