wtorek, 17 kwietnia 2012

Palemo czyli coś nowego od Black'a

Black Red White ma już ponad 50 systemów modułowych i wcale nie zanosi się na to aby na nich poprzestał...Nowa kolekcja Palemo jest tego najlepszym przykładem. Nowoczesny wyraz oraz subtelne detale w kolorze aluminium czynią z niej ciekawą propozycją dla poszukiwaczy niedrogich acz modnie wyglądających mebli.

Palemo jest kolekcją składającą się z 17 brył, których wielość i różnorodność pozwoli na aranżację takich wnętrz jak sypialnia, salon, domowy gabinet oraz jadalnia (zapożyczając stół oraz krzesła z kolekcji Largo).

Funkcjonalne meble Palemo są idealnym miejscem do przechowywania rzeczy codziennego użytku a szczęśliwych posiadaczy tych mebli zaskoczy z całą pewnością ich pojemność.

Charakterystyczne delikatne akcenty w kolorze srebra, proste uchwyty oraz zgrabne nóżki będą idealnie komponować się ze sobą a ciemny kolor wiśni malaga doda urządzanym przez Ciebie pomieszczeniom niewątpliwego uroku.

Typowe dla kolekcji szerokie ramy dodają bryłom uroku i powodują iż meble zdają się wyglądać masywnie mimo swej niedużej wagi.


W związku z zakupem mebli czeka na Was wiele udogodnień:

jeśli meble nie są właśnie objęte promocją:
jeśli Twój zakup przekroczy 1500zł - transport mebli dostaniesz GRATIS
jeśli mieszkasz w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu lub Gdańsku możesz skorzystać z opcji odbioru osobistego 


Udanych zakupów :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz