poniedziałek, 19 marca 2012

Bo my mamy to czego nie mają inni!


 Ponad 100 nowych brył z 6 jeszcze pachnących nowością kolekcji, zafundował Klientom producent najchętniej kupowanych mebli w Polsce
Black Red White
Kolekcje klasyczne zasiliły serie: Marocco, Kentaki, Alevil i Kaspian Classic; wśród nowości świeżynką jest system Venom, dla starszych dzieci i młodzieży przewidziano uniwersalne meble Caps, a dobrze już Wam znany system Kaspian zyskał na wiosnę zupełnie nowe wybarwienie: dąb sonoma.

Czym zaskoczy Marocco? Egzotyczną jak na swoją nazwę przystało stylistyką oraz tajemniczym, afrykańskim dekorem: dąb wenge mahoń.


Alevil zaintryguje fornirowanymi frontami i wzbudzi zachwyt wśród miłośników solidnych i pięknych mebli.


Kolekcja Kentaki - prawdopodobnie od amerykańskiego Kentucky - stanu na środkowym wschodzie USA, swym klasycznym wyglądem nawiąże do początków kolonizacji amerykańskiej z XVIII wieku. 26 elementów w kolorze wiśnia primavera pozwoli zaaranżować przestrzeń w Twojej sypialni i pokoju dziennym.


Kaspian Classic od dobrze znanego już nowoczesnego systemu Kaspian zapożyczył jedynie nazwę. Wizualnie oba systemy znacząco się od siebie różnią - "klasyczny" emanuje elegancją i wyszukanym zdobnictwem, natomiast "nowoczesny" zdecydowanie przypadnie do gustu osobom poszukującym niekonwencjonalnych rozwiązań dla swoich wnętrz, zwłaszcza że w tym sezonie dostępny jest już w 4 kolorach frontów do wyboru - w tym zupełnie nowym, korzystnie rozjaśniającym kolekcję: dąb sonoma.


Między nowoczesne systemy zawitał Venom, dedykowany fanom prostych detali i subtelnych kontrastów. Ciekawy orzechowy dekor połączony z czarnym połyskiem, będą doskonale współgrać tworząc przytulną, pozbawioną banalności przestrzeń.


Na koniec coś dla młodszych użytkowników! System Caps składający się z 16 elementów w kolorze dąb jasny Belluno przypadnie do gustu zarówno dziewczynom jak i chłopcom, dzięki możliwości doboru listew dekoracyjnych/uchwytów które dostępne są w kolorze niebieskim lub różowym - w zależności do której grupy docelowej są kierowane.


  
Zatem.. kto pierwszy ten.. ma fajne meble! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz