czwartek, 9 lutego 2012

Dyskont meblowy - nowa odsłona

Wczoraj zmieniliśmy lekko wygląd serwisu Twojemeble.pl. Zmiana ta miała na celu udostępnienie wam odświeżonego sklepu Dyskontmeblowy.pl.

A poniżej kilka słów o nowym "bracie" Twojemeble.pl
Dyskont meblowy - Czy już go odkryłeś?
Nowa odsłona internetowego sklepu meblowego DyskontMeblowy.pl ! Klarowność, prostota i łatwość obsługi to dominujące cechy tej strony! Zakupy nigdy jeszcze nie były tak proste. Szafy, szafki, komody, łóżka i inne meble w zasięgu kliknięcia myszką! Klikaj, wybieraj i kupuj, a przede wszystkim korzystaj z atrakcyjnych promocji i wyprzedaży.

Na głównej stronie odnajdziesz jasny i czytelny podział mebli na kategorie: szafki, kredensy, szafy, narożniki, materace itd. To ułatwi Ci poszukiwania i pomoże nie zgubić się w ofercie tysięcy produktów.

W dyskoncie meblowym znajdziesz meble najpopularniejszych producentów mebli: Black Red White, Forte,  Szynaka Meble, materace M&KFoam i wiele innych.

Prosta wyszukiwarka ułatwi Twoje starania w dopasowaniu idealnych mebli do domu. Staną się one banalnie łatwe.
Zaraz pod podziałem znajdziesz gorące promocje "Last minute", dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnej z naszych obniżek!

Potrzebujesz pomocy? Nurtują Cię jakieś pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem podanym w zakładce "Kontakt" lub łącz się na żywo poprzez Czat.

Dostawa mebli to tylko formalność. Jeśli Twoje zamówienie przekroczy kwotę 1500 zł, dowieziemy meble pod wskazany przez Ciebie adres ZA DARMO NASZYM SAMOCHODEM FIRMOWYM. Masz pewność, że meble dojadą do Ciebie bez żadnych problemów.

Zapraszamy wszystkich do spotkania z naszym nowym wirtualnym "bratem". Zarówno Dyskontmeblowy.pl i Twojemeble.pl to sklepy, które tworzymy dla Was i z myślą o Was. Czekamy na Wasze opinie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz