czwartek, 26 maja 2011

Testujemy meble - odcinek 2 "Kaspian"

KASPIAN - MEBLE BLACK RED WHITE

Oto prezentujemy kolejny odcinek naszych podróży po świecie mebli. Tym razem testujemy meble „z innej półki” – system Kaspian producenta Black Red White.

KASPIAN – król żeglujący pośród wielu systemów meblowych! Zachwycą Was możliwości tych brył. Nadaje się zarówno do pokoju dziennego, salonu jak i sypialni. Postaw na oryginalność i wybieraj: wenge, palio, a może szary połysk? Stwórz prawdziwą oazę design’u w swoim domu!

System Kaspian składa się aż z 25 elementów. Dwa rodzaje biurek, szafka, szafka nocna, kredens zabudowany i kredens oszklony, komoda 4-drzwiowa i komoda 4 lub 5 szufladowa, 2 rodzaje luster, 2 rodzaje półek, 2 witryny, 2 regały, szafki na buty, szafka wisząca, szafka wysoka, 2 szafy i wieszak.
Meble Kaspian dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu. W zależności od bryły ilość paczek wynosi od 2 do 6. Większe bryły, takie jak szafy, dostarczane są w 6 paczkach. Mniejsze, jak np. szafki nocne - w 2 paczkach.


My zaprezentujemy kilka przykładowych elementów, abyście mogli jak najbliżej przyjrzeć się meblom, które być może macie zamiar niedługo kupić.KREDENS KOM 2D4S

Wymiary:
Wysokość: 92 cm
Szerokość: 143,5 cm
Głębokość: 40,5 cm
Waga: 57 kg

Kolor frontów:
wenge
palio
szary połys
k
Kolor korpusów:
wenge
Mebel dostarczany jest w 4 paczkach wraz z akcesoriami.
Do paczki zawsze dołączona jest instrukcja montażu. Każda paczka jest dokładnie opisana, co do jej zawartości. Elementy w paczce są zabezpieczone styropianem.

Wykonanie: Kredens Kaspian KOM2D4S wykonany jest z płyty wiórowej pokrytej okleiną. Dostępne kolory okleiny to: wenge, palio oraz szary połysk. Kredens KOM2D4S jest bardzo praktycznym meblem.
Idealnie nadaje się do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym.
Zawiera 2 drzwi oraz 4 pojemne szuflady. W szafkach bocznych zastosowano po 1szt. półek.SZAFKA WYSOKA Z LUSTREM SZF1D2SP

Wymiary:
Wysokość: 200,5 cm
Szerokość: 56 cm
Głębokość: 40,5 cm
Wag
a: 53 kg

Kolor frontów:

wenge
palio
szary połysk
Kolory korpusów:
wenge


http://brw.com.pl/files/atrybuty/zdjecia/wartosci/150_150/1302089933.jpg
szary połysk -Mebel dostarczany w 4 paczkach wraz z akcesoriami. Do paczki dołączona jest instrukcja montażu.Każda paczka jest dokładnie opisana, co do jej zawartości. Elementy w paczce są zabezpieczone styropianem. Lustro zapakowano w oddzielną paczkę, którą dodatkowo zabezpieczono przed stłuczeniem i porysowaniem.Wykonanie: Szafka wysoka Kaspian wykonana jest z płyty wiórowej pokrytej okleiną. Dostępne kolory okleiny to: wenge, palio oraz szary połysk. Szafka jest jednodrzwiowa, na froncie drzwi umieszczono lustro. Wewnątrz znajduje się 1 półka (u góry), natomiast na zewnątrz szafka posiada 2 szuflady bezuchwytowe. Uchwyt tworzą wycięcia w górnych partiach szuflad.


Szafka z lustrem będzie idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy optycznie powiększyć pomieszczenie. Idealnie nadaje się do pokoju dziennego, jak i salonu czy jadaln
i. Ukryjesz w niej zbędne przedmioty, których nie chcesz eksponować (od książek aż po naczynia).


WITRYNA LEWA REG1W2SL
Wymiary:
Wysokość: 200,5 cm
Szerokość: 56 cm
Głębokość: 40,5 cm
Waga: 55,5 kg

Kolor frontów:
palio
szary połysk
wenge
Kolor korpusów:
wengehttp://brw.com.pl/files/atrybuty/zdjecia/wartosci/150_150/1302089933.jpg
szary połysk -
http://brw.com.pl/files/atrybuty/zdjecia/wartosci/150_150/1276596223.jpg
wenge -


Mebel dostarczany w 5 paczkach wraz z akcesoriami. Do paczki dołączona jest instrukcja montażu.

Każda paczka jest dokładnie opisana, co do jej zawartości. Elementy w paczce są zabezpieczone styropianem.


Wykonanie: Witryna lewa Kaspian wykonana jest z płyty wiórowej pokrytej okleiną. Wybór koloru okleiny dotyczy frontów szuflad i zawiera następujące kolory: wenge, palio oraz szary połysk. Witryna dostępna jest w wersji: prawa lub lewa, posiada w środku 3 szt. szklanych półek, które opcjonalnie (za dopłatą) można podświetlić za pomocą ledów. Oświetlenie to sprzedawane jest w ilości: 3 sztuki (każda na jedną półkę) i jest koloru białego. Dodatkowo witryna posiada na dole 2 szt. szuflad bezuchwytowych. Za uchwyty służą wcięcia w górnych częściach szuflad, dzięki czemu meble są bardzo praktyczne i łatwo je dopasować do innych systemów.


Witryna Kaspian to mebel pasujący zarówno do salonu, jadalni, gabinetu czy pokoju dziennego. W bardzo oryginalny sposób wyeksponujesz tam ciekawe dodatki, pamiątki itp. Dodatkowe oświetlenie stworzy nastrój i nada eleganckiego charakteru meblom.Wszystkie elementy z systemu Kaspian możesz zobaczyć i kupić w naszym sklepie -> twojemeble.pl

1 komentarz:

  1. Bardzo rzetelna recenzja. Przy dzisiejszym bogactwie ofert czasami ciężko podjąć decyzje bez dodatkowych opinii innych użytkowników. Warto też tu zwrócić uwagę na troskę producenta, w kwestii dostarczenia produktu w nienaruszonym stanie. Właściwe zapakowanie przesyłek jest kluczowe w przypadku wszelkich mebli przeznaczonych do samodzielnego montażu.

    OdpowiedzUsuń