wtorek, 17 maja 2011

Lubimy pomagać.
Nasza firma wychodzi naprzeciw trudnemu zadaniu, ale jakże pełnego satysfakcji! Do tej pory dzieliliśmy się z Wami i Waszymi pociechami meblami dziecięcymi. Jak wiecie, meble to dla nas nie tylko zwykłe przedmioty, ale także impuls do uszczęśliwienia małych, często smutnych buzi. 

Pierwszym doświadczeniem na drodze do pomocy tym najmłodszym było ufundowanie nowych mebelków do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Radość, wzruszenie, łzy wdzięczności i wiele innych pozytywnych emocji, jakie towarzyszyły tej akcji, napełniły nas dumą i chęcią pomocy każdej małej, bezbronnej wobec choroby istoty, jaką jest dziecko.

Bezinteresowność jaka wtedy w Nas się narodziła trwa do dziś. Naszymi głównymi celami stała się: pomoc w leczeniu, rehabilitacji i edukacji dzieci niepełnosprawnych; pomoc sierotom i dzieciom z rodzin patologicznych i ubogich oraz świadczenie pomocy dzieciom chorym.

Teraz Ty możesz przyłączyć się do Nas i chociaż najmniejszą cząstką siebie pomóc tym wszystkim dzieciom, które zasypiając każdego dnia myślą o lepszym jutrze. Każdy z Was, kupując meble dziecięce w naszym sklepie do końca miesiąca, przyczyni się do wsparcia losu dzieci chorych ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu.
— Mikołaj Gogol

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz